GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Teservisdelar 5634573
nr 563 4573
Teservisdelar
"Zebra", 9 del + 1 extra fat, Eugen Trost, Gefle 1955-67
Kondition: slitage, nagg, (bla invändiga glasyrsprickor och missfärgningar)
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 26 januari 2009
kl 16:03:57
26/1 15:51:08
3.500 kr
26/1 15:58:57